Historyczny rys i porażający dokument stawiający tezę, że dług bankowy na przestrzeni ostatniego wieku stał się narzędziem kilku bankowców do manipulowania gospodarkami całego świata. Hasło – Globalizacja, ma na celu scentralizowanie systemu finansowego i władzy w jednym miejscu, w jednych rękach.

USA – najważniejsza gospodarka świata, jest teoretycznym bankrutem. 16,2 bln $ długu w prywatnych bankach. Japonia jest bankrutem – 220% PKB. Europa zmierza w tym samym kierunku.

NWO – Nowy Porządek Świata to idea ludzi, którzy realizują globalny plan ponad głowami rządów i parlamentów. Sukcesywnie, przez dziesięciolecia. To kilka najważniejszych rodów żydowskich bankierów, starannie dobrani międzynarodowi politycy, magnaci finansowi, agendy wywiadowcze, naukowcy… Prywatne, lojalne stowarzyszenie, wyjęte z poza wszelkiego pojmowania modelu władzy jaki znamy. Coroczne spotkania bez rozgłosu mediów. Zhierarchizowana grupa nieco ponad stu osób (również z Polski), która w większej części nie wie do czego zmierza góra – “oświecone oko” 13 Iluminatów. Słabość zwykłego człowieka, chciwość i strach, stały się odgórnie stymulowane do osiągnięcia zamierzonych celów.
Grupa Bilderberg, o niej mowa, wydzieliła z siebie Komisję Trójstronną i Klub Rzymski (odpowiedzialny za tworzenie UE).

Dekret nr 11110 miał zlikwidować FED – kolebkę globalnego długu i władzy bankierów. Zostało po nim piękne przemówienie jedynego Prezydenta, który przeciwstawił się nieludzkiemu spiskowi.

WYŚLIJ ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here