Z kanału Youtube Nieznany Świat:

Relacja ze spotkania w Księgarni Galerii “Nieznany Świat” z dr Danutą Adamską-Rutkowską. (Warszawa, 16.09.2015).

Dr Danuta Adamska-Rutkowska to najwybitniejsza współcześnie, w Polsce, w naszej ocenie badaczka zjawisk parapsychicznych oraz innych zaliczanych do obszaru z tzw. pogranicza, autorka wydanej niedawno wspólnie z Danutą Dudzik książki “KWANTOWA RZECZYWISTOŚĆ. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych”.

Przypomnijmy, że dr Danuta Adamska-Rutkowska jest od wielu lat stałym współpracownikiem “Nieznanego Świata”, w którym wydrukowała liczne artykuły poświęcone naukowej analizie m.in. takich zjawisk, jak: jasnowidzenie, telepatia, radiestezja, czy kontakty z pozafizyczną rzeczywistością, w tym także ze zmarłymi. Z tego punktu widzenia na szczególną uwagę zasługuje czteroodcinkowa publikacja “Zaskakujące spotkania” z tymi, którzy odeszli ze znanego nam świata, którą prezentowaliśmy w numerach: 11/2013 – 2/2014 miesięcznika.

Jest osobą legitymującą się dogłębną wiedzą i kompetencją, a w swoim tomie ujawnia mało znane często badania naukowe, jakie są prowadzone na świecie w odniesieniu do fenomenów paranormalnych i wielowymiarowej natury rzeczywistości. Autorka przy tym nie tylko nie stroni od podejmowania trudnych problemów, lecz odważnie przeciwstawia się naukowemu dogmatyzmowi, który utrudnia, a w praktyce uniemożliwia ich poważne badanie m.in. w oparciu o najnowsze osiągnięcia fizyki kwantowej.

Książka “KWANTOWA RZECZYWISTOŚĆ. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych” jest oczywiście dostępna w naszej księgarni.

WYŚLIJ ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here