Nassim Haramein – wywiad

Z kanału ecolabor: Wywiad z Nassimem Harameinem przeprowadzony po otrzymaniu przez niego prestiżowej nagrody za najlepszy referat (podczas 9th International Conference CASYS’09 na University of Liège, Belgium).
Praca jego wyznacza nowy paradygmat w fizyce kwantowej, w którym jądro atomu traktuje się jako mini czarną dziurę…

Nassim Haramein urodził się w Genewie (Szwajcaria) w 1962. Już od 9 roku życia rozpoczął studiowanie kwestii związanych z dynamiką materii i energii.

Nassim Haramein dowodzi, że wszystko we wszechświecie jest połączone, od najmniejszej cząsteczki do największych elementów, a protony są głównym budulcem naszego wszechświata – są w środku każdego atomu i dlatego są wszędzie i we wszystkim.

“Pamiętaj, że materia w 99,9 procentach składa się z przestrzeni. Kwantowa teoria pola stwierdza, że ​​struktura samej czasoprzestrzeni, na bardzo małym poziomie, wibruje z ogromną intensywnością. Gdybyśmy mieli wydobyć nawet niewielki procent całej energii, to wystarczyłaby jej do zasilania całej naszej planety przez setki lat. To nowe odkrycie może przyczynić się do zrewolucjonizowania życia, jakie znamy dzisiaj.”

Nassim Haramein w swoich wykładach mówi też o wiedzy starożytnych: Arce Przemierza, kabale, Templariuszach czy o Drzewie Życia, którego wzory odkryto na starożytnych budowlach w Egipcie i Chinach oraz we współczesnych kręgach zbożowych.

Obecnie Haramein koncentruje się na badaniu kwantowej teorii grawitacji i jej zastosowaniu w technologii. Prowadzi też nowe badania w dziedzinie energii, rezonansu, biologii i świadomości.

Html code here! Replace this with any non empty text and that's it.

WYŚLIJ ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here