Ancient Knowledge – Świadomość, Święta Geometria, Cymatyka, Iluzja rzeczywistości, cz. 1

Rozwiązywanie starożytnych tajemnic Część 1 . ” Starożytni” wiedzieli o wiele więcej niż im się przypisuje w odniesieniu do Życia, Wszechświata, Astronomii, Zaawansowanej matematyki, Magnetyzm, Uzdrawiania, Niewidzialnych Sił itp.
Zakodowana wiedza jest informacją przekazywaną w znakach i symbolach, a możemy znaleźć tą wiedzę na całym świecie.
Wszystkie te starożytne znaki i wzory geometryczne ( Święta Geometria) symbolizują niewidoczne siły w działaniu.
Jesteśmy okłamywani przez media. Nowoczesne archeolodzy nie wiedzą, co mówią. “Starożytni” nie byli głupi czy prymitywny.
Po prostu nie udało nam się rozkodować tej wiedzy przekazywanej w znakach, symbolach i starożytnych dziełach sztuki. Ten rodzaj informacji jest ukrywany przed opinią publiczną .

Naukowcy nie wiedzą co trzyma wszechświat w kupie, odpowiedź to dźwięk i niewidzialne siły. Materia jest regulowana przez częstotliwości dźwięku. Jest o wiele więcej życia niż możemy dostrzec z naszymi 5 zmysłami.
Powstaje pytanie “kto lub co reguluje niewidzialnymi siłami?” Co się kryje za symetrią w całej naturze? (Złota proporcja, Liczba Fi (Φ), Ciąg Fibonacci’ego itp.) To po prostu nie może być tylko zbieg okoliczności,  jest to inteligentny umysł/świadomość, za tym wszystkim co trzyma to wszystko razem.

WYŚLIJ ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here